بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شماسه شنبه ۳۰, مرد ۱۳۹۷

بهترین راه افزایش میل جنسی

غذا به مدت طولانی برای افزایش میل جنسی استفاده می شود. اما آیا می دانستید که غذاهایی وجود دارند که می توانند عملکرد شما را بهبود ببخشند؟اما شما نیازی به استفاده از غذاهای عجیب و غریب از سرزمین های دور ندارید؛ برخی از غذاها روی جنس مخالف موثرتر هستند.

  1. اسفناج
بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

خوردن اسفناج جریان خون شما رو افزایش میدهد. ” اسفناج غنی از منیزیم است، یک ماده معدنی که التهاب را در رگ های خونی کاهش می دهد و جریان خون را افزایش می دهد. “

تامی نلسون Ph.D متخصص روانپزشک و متخصص جنسی می گوید: “افزایش جریان خون، خون را به اندام ها منتقل می کند، که مانند وایاگر می تواند باعث تحریک و افزایش میل جنسی شود.”

“زنان راحت تر به ارگاسم میرسند، و مردان می بینند که نعوظ طبیعی تر می شود.”

۲. شکلات تلخ

7175488 372 300x197 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

شکلات هر دو سطح سروتونین و دوپامین را در مغز افزایش می دهد، ما را خوشحال می کند و سطح استرس ما را کاهش می دهد. تئوری دیگر این است که کاکائو جریان خون را از طریق شریان ها افزایش می دهد و رگ های خونی را تحرک می دهد و خون را به همه مناطق مناسب ارسال می کند. به هر دلیلی، شکلات هرگز چیز بدی نیست.

۳. فلفل

7233387 904 300x171 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

آنها داغتر هستند، بهتر است. فلفل داغ متابولیسم شما را افزایش می دهد و آندورفین ها را تحریک می کند، عرق می کنید، لب های شما را تکان می دهد و ضربان قلب شما را تسریع می کند.این باعث می شود خون به تمام مناطق ضروری وارد شود و در نتیجه سکس بهتر و یک پایان به یادماندنی

۴. چای سبز

چای سبز 300x169 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

راز یک زندگی گرمتر شبانه با یک فنجان چای داغ شروع می شود. چای سبز غنی از ترکیبات به نام کاتچین است که نشان می دهد چربی شکم را از بین میبرد و ظرفیت کبد را برای تبدیل چربی به انرژی افزایش می دهد. اما این همه چیز نیست، همچنین کاتچین باعث افزایش میل جنسی از طریق افزایش جریان خون به مناطق پایین بدن شما می شود.

Bjork می گوید: “کاتچین ها رادیکال های آزاد را می کشند و عروق خونی را تحریک می کنند که توانایی انتقال خون را افزایش می دهند. ” کاتچین ها همچنین باعث ایجاد سلول های عروق خونی می شوند تا اکسید نیتریک را آزاد کنند، که باعث افزایش حجم عروق خونی که منجر به بهبود جریان خون می شود.

۵. صدف

oysters lemon 300x179 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

صدف ها با روی، یک ماده معدنی که تستوسترون را افزایش می دهد و در عین حال باعث تقویت هورمون رشد، هر دو افزایش رشد عضلات و عملکرد فیزیکی می شود. تحقیقات نشان داده است که کمبود روی، یک عامل خطر برای ناباروری ناشی از کاهش سطح تستوسترون است.

۶. سس پستو

14148 300x225 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

خوردن پستو آجیل کاج پر از روی است (مانند صدف، حتی بالاتر از آن) و تحقیقات  نشان داده است افراد با سطوح بالاتر روی در سیستم خود درایو جنسی بالاتری دارند نسبت به کسانی با سطوح پایین تر.

۷. زنجبیل
90775256 talab ir 300x230 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

زنجبیل غذای دیگری است که می تواند زندگی جنسی شما را با کمک جریان خون و بهبود سلامت شرایین بهبود بخشد. بر اساس یک مطالعه در مجله بین المللی قلب و عروق، مصرف چند قاشق چایخوری از زنجبیل چند بار در هفته، همه نیاز شما را به بهره گیری از مزایای قلب سالم برطرف میکند. بنابراین پیش بروید و دومین مرتبه سوشی را در این هفته قرار دهید، فقط زنجبیل را در صفحه خود قرار ندهید.

۸. دانه کدو تنبل

Toasted and Seasoned Pumpkin Seeds 300x200 - بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی شما

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =